Darmowy hosting zdjęć
FAQ:
Co to jest Washka.com - Najlepszy darmowy hosting zdjęć, obrazków, fotek ...? Jak go używać?
Jesteśmy bezpłatnym hostingiem obrazów. Strona została stworzona do dzielenia się obrazkami ze znajomymi / rodziną poprzez e-mail, Gadu-Gadu, wstawianie obrazków na forum, stronę www, bloga lub aukcje internetowe.
Ile to kosztuje?
Ta strona będzie zawsze 100% darmowa! Washka.com - Najlepszy darmowy hosting zdjęć, obrazków, fotek ... jest wspierany przez reklamodawców i sponsorów. Jeżeli chcesz się stać jednym z nich, skontaktuj się z nami!
Jakie formaty plików są dozwolone?
Dozwolone są: png, jpg, jpeg, gif
Jaki rodzaj obrazków mogę tutaj wrzucać?
Nasz serwis będzie hostowal każdy legalny rodzaj obrazków, poza pornografią. Każdy plik łamiący prawo zostanie usunięty.
Czy linkowanie bezpośrednie jest dozwolone?
Tak. Zezwalamy na linkowanie bezpośrednie (zewnętrzne wyświetlenie). Zalecane jest jednak linkowanie do strony z miniaturką, aby zużywać mniej transferu.
Jak długo będziecie trzymać moje obrazki na serwerze?
Pomijając wszystkie nieprzewidywalne wydarzenia, obrazki, które są zgodne z regulaminem są trzymane na serwerze w nieskończoność.
Jaki jest maksymalny rozmiar pliku?
Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB.
Czy jest multiupload?
Tak. Możesz jednorazowo wgrać do 10 obrazków naraz.
Jak mogę pomóc?
Wklej link do naszej strony na swoim blogu, w profilu lub stronie i pozwól ludziom się o nas dowiedzieć!
Co to jest: Znak wodny?
Włączając tą opcję jako gość, zostanie nałożony na środku obrazka taka grafika: natomiast włączając tą opcję jako zalogowany użytkownik, który ma ustawioną swoją grafikę - zostanie nałożony jego znak w wybranym przez siebie miejscu.
Co to jest: Wyłącz sprawdzanie dubli obrazków?
Z racji tego, iż jesteśmy darmowym hostingiem, który nie usuwa obrazków dodanych przez użytkowników, sprawdzamy wgrywane obrazki z aktualnie przechowywanymi w celu eliminacji wgrywania tych samych obrazków tzw dublowanie. Z racji tego, iż każdy jest omylny - nawet skrypty, umożliwiamy wyłączenie tej opcji, aby można było wgrać swój obrazek jeżeli zasugerowany przez system dubel był inny.
Co to jest: Galeria?
Jest to Twoja własna galeria/folder do której wrzucasz obrazki. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem możesz zakładać własne galerie, które otrzymują unikalne linki i pokazują wybrane przez Ciebie obrazki.
Co to jest: Obraz prywatny?
Obrazki przesłane z tą opcją są niewidoczne w publicznej galerii oraz funkcji ostatnio dodanych. W ten sposób obrazek staje się prywatny, a dostęp do niego ma osoba posiadająca link. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość zmiany statusu obrazków w każdej chwili.
Co to jest: Zmiana rozmiaru?
To nic innego jak skalowanie obrazków do podanych przez ciebie rozmiarów.
Mam wątpliwości, co do rejestracji
Każdy zawsze ma jakieś wątpliwości nad rejestracją na jakiś stronach. My stawiamy sprawę jasno: nie ma opłat, w każdej chwili możesz usunąć swoje konto wraz z całą zawartością (obrazki, galerie, email itp)
Nie dostałem e-maila aktywującego konto
Należy pamiętać, że e-maile czasami mogą iść kilka godzin. Dla niecierpliwych jest opcja ponownej wysyłki
Mam problem z Captchą
Wskazówka: pierwsza cyfra jest pierwsza, a masz wpisać co drugą. Wniosek nasuwa się sam ;-)
Masz więcej pytań?
Napisz do nas kliknij.
Ostatnio dodane:
Ecotoys39
Ecotoys39
Ecotoys38
Ecotoys38
Ecotoys37
Ecotoys37
Ecotoys36
Ecotoys36
>>> Zobacz więcej...

 
Darmowy hosting zdjęć